Dnes je úterý 4. října 2022

Zpravodaj

Pokud chcete od nás dostávat aktuální informace, prihlašte zde

Anketa

Myslíte si, že je bezpečné pracovat bez ochranných pomůcek?

Ano je
40,5%
  9481  
Rozhodně ne
29,6%
6920  
Jen někdy
29,9%
6985  

Celkem hlasů: 23386x

 

Dovolte nám, abychom Vám představili naši společnost. Firma HB Trading zahájila svou činnost 30.5.2004. V současnosti úzce spolupracujeme s dodavateli ochranných pomůcek, oděvů a ostatního sortimentu určeného k pracovní činnosti. 

 

 HB Trading

 

Chceme být nejvyhledávanějším dodavatelem produktů v oblasti osobních ochranných pracovních pomůcek našim obchodním partnerům, nabízet nejkomplexnější sortiment produktů OPP který spolu s nejlepším servisem zajistí nám a našim partnerům dlouhodobý stabilní růst obchodů a posílení našich pozic na trhu.

HB Trading 

Pro konečné uživatele chceme aby naše produkty zajistily maximální bezpečí a komfort při práci. Naším cílem je nabídnout zákazníkovi ucelený sortiment, komplexní doprovodné služby, profesionální přístup a především uvádět na trh kvalitní výrobky za bezkonkurenční ceny.

 

 HB Trading

 

Naše prodejní strategie je zaměřena na maloobchod i velkoobchod. V současné době jsem otevřeli již druhou prodejnu. Naše prodejny máme ve Strážnici na ulici Veselská a druhou ve Starém Městě na ulici Velkomoravská. Těšíme se na Vaši návštěvu.

HB Trading

HB Trading - Ochranné pomůcky

© 2022, HB Trading - Ochranné pomůcky

Webdesign COMETA Computers
Redakční systém Portia 4